O mnie

Nazywam się Wojciech Tomasz Zinka. Z wykształcenia jestem inżynierem, ukończyłem Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Już od studiów zajmowałem się tworzeniem stron www, najpierw jako hobby a potem profesjonalnie. Uważam, że małe firmy zbyt często tracą klientów ze względu na kiepskie strony Internetowe (lub wręcz brak stron). Nie jestem fanem korporacji i dlatego z przyjemnością pomagam małym firmom oraz osobom prywatnym profesjonalnie zaistnieć w sieci.

Tworzę strony internetowe przede wszystkim w oparciu o rewelacyjny system CMS – WordPress. WordPress zaczynał jako prosty CMS do pisania blogów, a teraz jest systemem na którym można z powodzeniem wykonać prawie każdy projekt w Internecie. Co ważne jest on bezpieczny, stabilny i na bieżąco aktualizowany. Dodatkowo programuję w PHP, MySQL, HTML i CSS dzięki czemu jestem w stanie zrobić też stronę bez WordPressa lub z nietypowymi funkcjami.

Profesjonalne wykonanie w połączeniu z świetnym hostingiem jaki przy okazji proponuję, sprawi iż Twoja strona www będzie niezawodna i da Ci powody do zadowolenia.